Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Panewki Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 panewki wału

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Iseki E3AF1, który pracuje w sprzęcie rolniczym, ogrodowym, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, koparkach oraz maszynach budowlanych.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3AF1 dostępne od ręki.

UWAGA! Do wszystkich modeli silnika Iseki E3AF1 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału).

Panewki Isuzu 3AF1

Panewki wału silnika Isuzu 3AF1 dostępne od ręki.

Do wałów korbowych silnika Iseki E3AF1 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne
  • Pierścienie oporowe
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz, że…

W samochodzie 126P sygnał jest mocowany na wsporniku w przedniej części nadwozia, za płatem czołowym. Zaciski sygnału stale mają poten­cjał dodatniego bieguna akumulatora; niskie zamocowanie sygnału sprzy­ja zanieczyszczeniom (woda, błoto itp.). W związku z tym zaciski są na­rażone na niszczące działanie elektrochemiczne wskutek tworzenia się ogniwa galwanicznego. .Utrzymanie zacisków w czystości ogranicza proces ich niszczenia. W samochodzie Zastawa 11 OOP są stosowane dwa sygnały talerzowe, je­den o niskim, drugi o wysokim tonie. Włączane są przyciskiem sygnału bez pośrednictwa przekaźnika. Wadliwe działanie sygnałów występuje najczęściej wskutek zanieczy­szczenia styków w przycisku sygnału, przekaźniku oraz zacisków konektorowych, szczególnie przy sygnale. Do przewodu rezonatora tubowego może dostać się w okresie zimowym śnieg i woda. Należy wówczas zdemontować sygnały i wysuszyć. Regu­lację tonu i natężenie dźwięku sygnałów przeprowadza się za pomocą wkręta regulacyjnego, opisanego poprzednio. Czynność tę można wykonać w samochodzie, a w przypadku zdemonto­wania sygnały podczas regulacji powinny być zamocowane tak samo.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex