Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Panewki Iseki E3CF

Iseki E3CF panewki wału

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Iseki E3CF, który pracuje w sprzęcie rolniczym, ogrodowym, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, koparkach oraz maszynach budowlanych.

UWAGA! Do wszystkich modeli silnika Iseki E3CF mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału).

Do wałów korbowych silnika Iseki E3CF oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne
  • Pierścienie oporowe
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CF dostępne od ręki.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.


Czy wiesz, że…

Dźwignia wyłącznika wycieraczek jest umieszczona z prawej strony. W położeniu włączenia (zwarte styki m, n oraz rozwarte 1, s) napięcie jest doprowadzone do szczotki silnika, powodując jego uruchomienie. Wyłącz­nik krańcowy, napędzony przez krzywkę ślimacznicy, jest zasilany z po­minięciem wyłącznika wycieraczki. Podczas każdego obrotu ślimacznicy odłącza on napięcie od szczotki silnika w tym momencie, kiedy wycieraki znajdują się w dolnym skrajnym położeniu; jednocześnie zwiera szczotkę z zaciskiem swyłącznika. Przy włączonym wyłączniku wycieraczki, działanie przerywacza nie ma wpływu na pracę silnika ze względu na równoległe zasilanie i rozwarte. Natomiast w momencie wyłączenia (rozwarte styki to, n,zwarte styki s,1), silnik zasilany przez przerywacz obraca się aż do momentu, w którym przerywacz przerwie dopływ prądu, powodując jednocześnie zwarcie szczotki silnika z zaciskiem s,połączonym z zaciskiem li masą. Następuje to przy dolnym skrajnym położeniu wycieraków. Zwarcie szczotki silnika z masą ma na celu szybkie jego wyhamowanie i natychmiastowe zatrzymanie wycieraków.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex