Strona Główna » Nanni » Panewki Nanni

Panewki wału Nanni

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Kubota, z morskich jednostek marynistycznych marki Nanni. Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Nanni dostępne od ręki.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Kubota mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych Nanni oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne
  • Pierścienie oporowe

Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Czy wiesz że…

Każdemu położeniu punktu na ekranie odpowiada ściśle określona częstotliwość generatora, a tym samym - częstotliwość drgali ultradźwiękowych. Jeżeli teraz w warstwie badanego materiału wystąpi fala stojąca, tzn. pojawią, się drgania rezonansowe, zmiana spadku napięcia w obwodzie anodowym generatora wywołana zwiększeniem poboru prądu) wytworzy impuls, który przeniesiony na ekran lampy oscylograficznej wyznaczy wartość częstotliwości rezonansowej, a tym samym proporcjonalną dla niej odległość położenia wady.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex