Strona Główna » Schaeff » Panewki Schaeff

Panewki wału Schaeff

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Mitsubishi, Perkins, Deutz, z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Mitsubishi, Perkins, Deutz, z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych Schaeff oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne
  • Pierścienie oporowe

Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Czy wiesz że…

Kondensator w integratorze zaczyna się więc wyładowywać, aż do chwili, gdy napięcie wyjściowe integratora stanie się równe zeru, co zostaje osiągnięte po czasie Tx, zwanym czasem drugiego całkowania. Chwila ta jest wykrywana przez detektor zera, który wysyła impuls - poprzez przetwornik bramkujący.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex