Strona Główna » Shibaura » Shibaura N873 części » Panewki Shibaura N873

Shibaura N873 panewki wału

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego do silnika Shibaura N873, który wykorzystuje się w minikoparkach, miniładowarkach, małych ciągnikach rolniczych oraz kosiarkach.

UWAGA! Do wszystkich modeli silnika Shibaura N873 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału).

Do wałów korbowych silnika Shibaura N873 oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne
  • Pierścienie oporowe
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje

Udostępniamy wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

Wszystkie części zamienne do silnika Shibaura N873 dostępne od ręki.

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz, że…

Działanie prostej maszyny cyfrowej polega na kolejnym odczytywaniu rozkazów programu wprowadzanego poprzednio do pamięci operacyjnej. W tym celu operator wpisuje do licznika rozkazów liczbę odpowiadającą adresowi pierwszego rozkazu i uruchamia maszynę przyciskiem START. Wówczas maszyna rozpoczyna automatyczne działanie, polegające na kolejnym odczytywaniu i wykonywaniu rozkazów aż do napotkania rozkazu STOP lub do momentu pojawienia się sygnału STOP, nadanego z klawiatury przez operatora. Czynności związane z odczytywaniem z pamięci operacyjnej i wykonaniem jednego rozkazu nazywają się cyklem rozkazowym. Liczba umieszczona w polu KOD OPERACJI jest zakodowanym symbolem operacji, którą chcemy wykonać na zawartości wskazanej efektywnym adresem. Takimi operacjami mogą być np. przesyły między-rejestrowe, operacje logiczne, operacje arytmetyczne, operacje sterujące, operacje wejścia-wyjścia. Po naciśnięciu przez operatora przycisku START, z pamięci operacyjnej pobrany zostaje pierwszy rozkaz i umieszczony w rejestrze rozkazów. Następnie na podstawie informacji zawartej w polu MOD i w polu ADRES wyznaczony zostaje efektywny adres. Wykorzystywać można do tego rejestr indeksowy i sumator. W końcowym etapie cyklu rozkazowego z deszyfrowany zostaje zawarty w rozkazie KOD OPERACJI i na tej podstawie, i na podstawie uzyskanego uprzednio adresu efektywnego, zostają wykonane określone operacje w arytmometrze lub urządzeniach zewnętrznych. Po zakończeniu cyklu rozkazowego zawartość licznika rozkazów zwiększa się o jeden (chyba, że wykonany był rozkaz skoku) i maszyna przechodzi do realizacji kolejnego cyklu maszynowego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex