Strona Główna » Vetus » Panewki Vetus

Panewki wału Vetus

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus. Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Vetus dostępne od ręki.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Mitsubishi  mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

Do wałów korbowych Vetus oferujemy między innymi:

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne
  • Pierścienie oporowe

Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

Udostępniamy wszystkie wymiary wałów, konieczne do przeprowadzenia szlifu wałów.

 

Czy wiesz że…

Pomiary odkształceń są najczęściej dokonywane za pomocą różnego rodzaju tensometrów i mostkowych metod pomiaru zmian ich rezystancji. Przy pomiarach odkształceń statycznych, nic zmieniających się w czasie, stosowane są mostkowe metody zerowe lub wychyłowe, przy pomiarach odkształceń dynamicznych (zmiennych) stosowane są metody wychyłowe, przy czym w tym przypadku mostek tensometryczny jest zaopatrzony z reguły w oscylograf katodowy.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex