Strona Główna » Iseki » Części Iseki KE70 » Pierścienie Iseki KE70

Iseki KE70 pierścienie

W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do silnika Iseki KE70, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

  • Mitsubishi KE70

Posiadamy pierścienie oraz inne części zamienne do silnika Iseki KE70, który znalazł zastosowanie w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Pierścienie silnika Iseki KE70 dostępne od ręki. Jeżeli oprócz pierścieni jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami.


Czy wiesz, że...

Udarność materiałów, czyli odporność na uderzenia, sprawdza się za pomocą próby polegającej na złamaniu jednym uderzeniem młota wahadłowego próbki o określonym kształcie i wymiarach. Najczęściej stosuje się młot udarnościowy typu Charpy (czytaj Szarpi). Właściwości technologiczne określają przydatność materiału w procesach wytwarzania przedmiotów użytkowych. Do właściwości technologicznych zalicza się: właściwości odlewnicze, spawalnicze, plastyczne oraz skrawalność i ścieralność. Właściwości odlewnicze charakteryzują przydatność materiału do celów odlewniczych. Należy do nich lejność, czyli zdolność materiału do wypełniania form, następnie skurcz metalu podczas stygnięcia oraz jednorodność składu chemicznego w całej masie odlewu. Właściwości plastyczne materiałów określają przydatność materiału do odkształceń trwałych, niezbędnych do nadania właściwych kształtów produktom. Ocenę technologicznych właściwości plastycznych przeprowadza się na podstawie prób: zginania, nawijania drutu, kucia, tłoczności, zgrzewalności i spawalności. Na przykład próba tłoczenia blach (Erichsena) określa stopień przydatności blach o grubości do 2 mm do głębokiego tłoczenia. Próbę tę przeprowadza się w specjalnym przyrządzie, w którym badaną blachę umocowaną między zaciskami wygniata się kulistym tłocznikiem, aż do pojawienia się pierwszych pęknięć obserwowanych w lusterku. Skrawalność określa zdolność poddawania się materiału obróbce za pomocą narzędzi skrawających. Skrawalność bada się za pomocą prób, podczas których określa się powierzchnię skrawaną oraz rodzaj wiórów. Ścieralność określa skłonność materiału do zużywania się wskutek tarcia ślizgowego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex