Strona Główna » Aixam » AIXAM 400 Kubota części zamienne » Pompa oleju AIXAM 400 Kubota

Pompa oleju Kubota 400 AIXAM

Pompa oleju silnika Kubota 400, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części do silników z pojazdów AIXAM, np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

AIXAM 400 Kubota pompa oleju

AIXAM 400 Kubota pompa oleju dostępna od zaraz.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat pompy, lub innych części silnika Kubota 400 – skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

Wpływ robotników wiąże się w pierwszym rzędzie z umiejętnościami i sumiennością robotników. W drugim rzędzie odgrywają rolę również wszelkie wpływy, które stymulują wymienione cechy, np. ekonomicznie uzasadnione formy wynagrodzenia, moralne i materialne zainteresowania, warunki pracy, wpływy otoczenia, ukształtowanie przerw pracy itp. Jeśli chodzi o wpływ środków pracy można go określić przez rodzaj, liczbę, stopień automatyzacji, ukształtowanie wymiarowe, niezawodność, bezpieczeństwo pracy, poręczność narzędzi i możność przemieszczania przyrządów. Do wpływu organizacji produkcji zalicza się tutaj wszystkie czynniki, które wpływają na uporządkowaną, oraz czasowo i przestrzennie zaplanowaną współpracę robotników, przedmiotów pracy, środków technicznych. Jest to przede wszystkim forma organizacji, podział pracy, zagęszczenie pracy i wielkości serii. Wskutek dużego udziału ręcznych czynności punktem ciężkości usprawnień jest organizacyjne ukształtowanie procesu montażowego. Wpływa warunków produkcyjnych dotyczy czasu trwania produkcji, wielkości rocznej produkcji, a dalej ilości wytworzonych wyrobów tego samego rodzaju; tzw. liczebność wytwarzanej grupy części wpływa na stopień wprawienia się robotników.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex