Strona Główna » Vetus » Pompa oleju Vetus

VETUS pompa oleju

Pompa oleju do silnika Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus. Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Vetus dostępne od ręki.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Jego położenie nad osia czasową reprezentuje wówczas w u n ość chwilowa przebiegu w momencie pobrania próbki. Jednocześnie z pobraniem próbki następuje powrót do zera napięcia szybkiej piły i pojawia się następny skok napięcia schodkowego. Układ wyczekuje teraz na pojawienie się następnego impulsu szpilkowego.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex