Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Pompa paliwa Iseki E3CD

Iseki E3CD pompka paliwa

Pompa paliwa do silnika Iseki E3CD, który pracuje w maszynach budowlanych, sprzęcie rolniczym, ogrodowym, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy oraz koparkach.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CD dostępne od ręki.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

W naszej ofercie wersja pompki mechanicznej, jak i pompy na wałek rozrządu.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

Po rozmontowaniu rozrusznika można wymienić szczotki. Szczotki powin­ny swobodnie przesuwać się w szczotkotrzymaczach. Należy dokonać oględzin komutatora, czy nie jest nadmiernie zużyty, czy nie występują obwodowe wgłębienia, nadpalenia, a izolacja między wycinkowa jest ob­niżona w stosunku do miedzianych wycinków. Wystąpienie tych wad wy­maga przetoczenia komutatora oraz obniżenia izolacji między wycinkowej. Wnętrze rozrusznika należy oczyścić. Wał wirnika w miejscu ślizgania się zębnika trzeba posmarować olejem SAE IOW. Montaż wykonuje się w odwrotnej kolejności.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex