Strona Główna » Aixam » AIXAM 500 Kubota części zamienne » Pompa wody AIXAM 500 Kubota

Pompa wody Kubota 500 AIXAM

Pompa wody silnika Kubota 500, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

Pompa wodna wszystkich wersji silnika Kubota 500.

AIXAM 500 Kubota pompa wody

Sprzedajemy również inne części zamienne do silnika AIXAM 500 Kubota np.: termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.

AIXAM 500 Kubota pompa wody dostępna od ręki.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z nami!Czy wiesz, że…

Proces montażowyjest częścią procesu produkcyjnego, w którym z części powstają wyroby techniczne. Pojęcie montażu lub procesu montażowego zgodnie z określeniami normy TGL 21639 — nie należy do kategorii metod wytwarzania, lecz oznacza fazę procesu wytwórczego wyrobu. W ten sposób proces montażowy jest również procesem roboczym. Oznacza to, iż robotnik oddziałuje na przedmiot pracy przy użyciu . środków technicznych. Pomimo że środki techniczne są przeważnie w procesie montażowym bardzo proste, to jednak przy określaniu przedmiotu pracy należy uwzględnić wiele złożonych zagadnień. W odróżnieniu od procesów wytwarzania części, gdzie przedmiotem obróbki jest tylko jedna część (która od stanu początkowego jest doprowadzona do określonego stanu końcowego), w procesach montażowych przedmiotem pracy jest jednostka montażowa.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex