Strona Główna » Mitsubishi » Silnik Mitsubishi K3B

Części Mitsubishi K3B

Mitsubishi K3B to popularny model japońskiego 3-cylindrowego silnika Diesela spotykany często w małych maszynach budowlanych, szczególnie w starszych modelach minikoparek takich marek jak np: Pel Job EB11, Hanix N150-2, Schaeff HR02, Bobcat X120, Zeppelin ZR02, Airmann HM10S, Hitachi UE10 oraz wiele innych modeli maszyn.

Do silników K3B oferujemy wszystkie podstawowe części zamienne takie jak tłoki, pierścienie, uszczelki (w tym uszczelka głowicy), świece, końcówki wtrysków, wtryskiwacze, pompy wtryskowe i zestawy naprawcze do pomp wtryskowych, panewki, czujniki, termostaty oraz wiele innych części zamienne.

Mamy na stanie wiele różnych regenerowanych części głównych silników Mitsubishi – wały korbowe, bloki silnika, korbowody, głowice oraz inne.

Posiadamy również silniki K3B regenerowane na wymianę za silnik uszkodzony. Nowe silniki K3B są niedostępne z powodu wycofania przez Mitsubishi tego modelu z produkcji.

Prowadzimy również serwis i naprawy silników Mitsubishi serii K. Mamy wiele gotowych modeli na stanie. Na wszystkie naprawy i regeneracja udzielamy gwarancji.

Do silników Mitsubishi pracujących w maszynach budowlanych możemy zaoferować każdą część zamienną, a także wszystkie filtry.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex