Strona Główna » Mitsubishi » Silnik Mitsubishi K3C, K4C, K3D, K4D

Części do silników Mitsubishi K4C, K4D, K3C, K3D

Oferujemy wszystkie silnikowe części zamienne do silników marki Mitsubishi z maszyn budowlanych, rolniczych i agregatów.

Zajmujemy się między innymi takimi modelami jak K3C,K3D,K4C,K4D.

Posiadamy w ofercie wszystkie części silnikowe oraz osprzęt silnika. Dostępne są części oryginalne jak i bardzo dobrej jakości zamienniki. Kupią u nas Państwo m.in. takie części jak:

tłoki, pierścienie tłokowe, zestawy uszczelek, panewki główne i korbowe, korbowody, końcówki wtryskiwaczy, pompy paliwa, pompy wody, rozruszniki, cewki gaszenia, świece żarowe oraz wszystkie inne części silnikowe.

Poza sprzedażą części posiadamy również serwis, zarówno stacjonarny jak i mobilny. Podejmujemy się napraw każdego silnika Mitsubishi. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą serwisową z dużym doświadczeniem, dzięki czemu nasze usługi są wysoko cenione na polskim rynku. Na przeprowadzane przez nas remonty udzielamy pisemnych gwarancji.

Trzy i cztero cylindrowe silniki mitsubishi są chętnie stosowane przez producentów maszyn budowlanych, maszyn przemysłowych, jednostek pływających, agregatów oraz maszyn rolniczych. Silniki te możemy spotkać np. w:

K3C - Mitsubishi MT180,

K3D - Weidemann 1002D/M, MitsubishiCM MM20, Toro Reelmaster 322

K4C - Weidemann 1502D/M, Doosan 120RM,

K4D - Zeppelin ZL2B, Terex SKL811A, Caterpillar ZL2B

Zapytania prosimy kierować pod adres mailowy lub telefonicznie.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex