Strona Główna » Mitsubishi » Silnik Mitsubishi K3E, K4E

Części do Mitsubishi K4E, K3E

Oferujemy wszystkie części silnikowe zamienne oraz osprzęt do silników Mitsubishi K3E oraz K4E.

Produkty wysokiej jakości. Posiadamy szeroką gamę towaru: tłoki, pierścienie tłokowe, panewki główne i korbowe, uszczelki głowicy oraz komplety uszczelek silnika, zawory ssące i wydechowe, prowadnice zaworowe, świece żarowe, filtry silnikowe, śruby głowicy oraz korbowodów, rozruszniki, czujniki temperatury i oleju, termostaty, alternatory, pompy wtryskowe oraz elementu układów wtryskowych, a także wiele innych niezbędnych części jak pompy paliwa (elektryczne) i pompy wtryskowe, wtryski i końcówki wtrysków.

W razie zainteresowania z Państwa strony regenerowanym silnikiem informujemy, że mamy również takie silniki w swojej ofercie.

 Posiadamy na stanie wiele takich jednostek napędowych Mitsubishi i innych. W razie zapotrzebowania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedażowym.

Wykonujemy ponadto pełne przeglądy maszyn i kapitalne remonty wszystkich jednostek napędowych. D wystawionych faktur VAT, a na życzenie klienta, wystawiamy również pisemne gwarancje na wykonane naprawy oraz sprzedane części.

Silniki Mitsubishi K3E oraz K4E to bardzo popularne jednostki występujące w maszynach budowlanych, drogowych, rolniczych, a także wielu generatorach stacjonarnych i mobilnych.

Silniki te były montowane m.in. do koparek PEL-JOB, ładowarek Weidemann, maszynach Schaeff i Terex-Schaeff, wózkach MOFFETT Hiab i KOOIAAP, Hitachi, koparkach i minikoparkach HANIX i Nissan-Hanix czy w koparce BOBCAT X125.

Oferujemy zarówno części oryginalne, jak i wysokiej klasy zamienniki.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex