Strona Główna » Mitsubishi » Silnik Mitsubishi K4N i K4M

Części do silnika Mitsubishi K4N

W naszej ofercie wszystkie części silnikowe, a także osprzęt popularnych czterocylindrowych silników Mitsubishi K4N i K4M. Dostępne zarówno oryginalne części jak i świetnej jakości zamienniki.

Posiadamy także części do takich silników Mitsubishi jak:

  • Mitsubishi D03CJ
  • Mitsubishi D03CJ-T
  • Mitsubishi D03CJ-T-CAC
  • Mitsubishi D03CJ-T-CAC-2
  • Mitsubishi D04CJ
  • Mitsubishi D04CJ-T-CAC
  • Mitsubishi D04EG-T-CAC

Posiadamy w sprzedaży: tłoki, pierścienie tłokowe, panewki główne, panewki korbowodowe, zestawy uszczelek, uszczelki pod głowice, pompki paliwa, pompy wody, rozruszniki, świece żarowe, końcówki wtryskiwaczy i wiele innych części.

Czterocylindrowe silniki K4N oraz K3M i K4M są popularnymi jednostkami stosowanymi w wielu maszynach budowlanych, rolniczych oraz przemysłowych.

Silnik K4N można spotkać m.in. w takich maszynach jak: Volvo EC45, Caterpillar 305CR, Hanix H50C. Z kolei silniki K4M w: Hanix S&B25S, Mitsubishi ME40.

Zajmujemy się również profesjonalną regeneracją silników K4N i K3M oraz innyc modeli przemysłowych silników Mitsubishi.

Obsługujemy wszystkie serie i rodzaje silników serii K, zarówno na wtrysku bezpośrednim, jak i pośrednim.

Podejmujemy się również serwisu i konserwacji silników tej serii, bazując na dużym doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze. Zapytania prosimy kierować na nasz adres email bądź pod podane numery telefonów.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex