Strona Główna » Mitsubishi » Silnik Mitsubishi L3E

Silnik Mitsubishi L3E


Silnik Mitsubishi L3E to jedna z najpopularniejszych jednostek napędowych Diesel stosowanych w minikoparkach i innych małych maszynach budowlanych oraz rolniczych. Do tego modelu silnika, a także wszystkich pokrewnych (L2E, L3C, L3A, L3E2 i in.) oferujemy wszystkie części zamienn, filtry i materiały eksploatacyjne.

L3E (różne jego wersje) to silniki znany z maszyn takich marek jak CAT Caterpillar (np. CAT 301.5), Airmann (model silnika L2A - Airman HM07SG), Atlas (np. Atlas AM 15R), Terex (np.Terex TC20), Schaeff (np. Schaeff HR12), Zeppelin (np. Zeppelin ZR15), Pel Job (EB14.4), Volvo (Volvo EC20), Hanix (Hanix H15A). L3E Mitsubishi to także silnik znany z zastosowań morskich (np. Vetus M3.09).

Obok części zamiennych oferujemy również nowe silniki Mitsubishi L3E oraz silniki używane po generalnym remoncie, na wymianę za silniki uszkodzone.

Każdego roku obsługujemy kilkadziesiąć silników Mitsubishi L3E. Mamy bardzo bogate doświadczenie, konkurencyjne ceny oraz wszystkie części zamienne. Zadzwoń i zapytaj o warunki serwisu i naprawy badź dostępność części zamiennych.

Zarówno części zamienne, jak i całe silniki wysyłamy przesyłkami kurierskimi na cały kraj oraz do Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Austrii, Litwy, Łotwy, Estonii oraz Rumunii i Bułgarii.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex