Strona Główna » Mitsubishi » Silnik Mitsubishi S3L, S4L

Silniki Mitsubishi serii SL – S3L i S4L

Wszystkie części zamienne do silników Mitsubishi serii SL. Najpopularniejsze silniki tej serii to 3-cyl. jednostki S3L i S3L2 / S3LII oraz 4-cyl. – S4L i S4L2 / S4L2.

Silniki SL Mitsubishi stosowane są w maszynach budowlanych (koparki, ładowarki, walce i in.), maszynach rolniczych (np. małe i średnie ciągniki rolnicze) oraz w maszynach przemysłowych, a a także urządzeniach chłodniczych oraz prądotwórczych.

Do silników serii SL oferujemy m.in.:

Uszczelki głowicy

Uszczelki klawiatury

Komplety uszczelek

Tłoki i sworznie

Pierścienie tłokowe

Panewki korbowodowe

Panewki główne

Korbowody

Tulejki korbowodów

Termostaty

Czujniki temperatury

Czujniki oleju

Pompy wody

Pompy oleju

Cewki gaszenia, elektrozawory, zawory

Wtryski i pompy wtryskowe

Końcówki wtryskiwaczy

a także wszystkie inne  części zamienne, eksploatacyjne i filtry.

Oferujemy również szereg części używanych do silników tej marki, takich jak: wały korbowe, bloki silnika, korbowody, głowice i wiele innych.

Mamy na stanie również regenerowane silniki Mitsubishi na wymianę za silnik uszkodzony. Przeprowadzamy również remonty i serwis wszystkich typów przemysłowych silników Mitsubishi. Na przeprowadzone naprawy udzielamy pisemnych gwarancji. Przyślij nam kurierem swój silnik Mitsubishi, a my wycenimy jego naprawę lub wymianę.

Silniki Mitsubishi SL to popularne jednostki napędowe. Znajdują one zastosowanie w maszynach takich marek jak m.in.: CAT Caterpillar, Hanix, Atlas, Ingersoll Rand, O&K, Pel Job, Pronar, Deutz-Fahr, Lamborghini, Schaeff, Terex, Mahindra, Toro, Massey Ferguson, Vetsu, Weidemann, Zeppelin.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex