Strona Główna » Mitsubishi » Silnik Mitsubishi S4S i S6S

Silniki Mitsubishi S4S i S6S

Części zamienne do silników maszyn budowlanych i wózków widłowych. Specjalizujemy się w dostawach części zamiennych do silników Mitsubishi. Obsługujemy wszystkie modele silników Mitsubishi serii S – Mitsubishi S4S i Mitsubishi S6S.

Silniki serii S Mitsubishi stosowane są w maszynach budowlanych (koparki, ładowarki, walce i in.), maszynach rolniczych oraz bardzo wielu modelach wózków widłowych, a także różnego rodzaju maszynach przemysłowych i jednostkach pływających.

Do silników serii SL oferujemy m.in.:

Czujniki oleju

Czujniki temperatury

Komplety uszczelek

Korbowody

Panewki główne

Panewki korbowodowe

Pierścienie tłokowe

Pompy wody

Termostaty

Tłoki i sworznie

Tulejki korbowodów

Uszczelki głowicy

Uszczelki klawiatury

Pompy oleju

a także wszystkie pozostałe części zamienne, eksploatacyjne i filtry.

Oferujemy również szereg używanych części do silników tej marki, takich jak: głowice, wały korbowe, bloki silnika, korbowody oraz wiele innych.

Mamy na stanie również niektóre regenerowane silniki Mitsubishi na wymianę za stary silnik. Przeprowadzamy także naprawy i czynności serwisowe wszystkich typów przemysłowych silników marki Mitsubishi. Na przeprowadzone remonty i naprawy udzielamy pisemnych gwarancji. Dostarcz nam kurierem uszkodzony silnik Mitsubishi, a my wycenimy jego remont lub wymianę za silnik regenerowany.

Silniki Mitsubishi serii S to popularne jednostki napędowe. Znajdują one zastosowanie w maszynach takich marek jak m.in.: CAT Caterpillar, AMI, IHI, Ingersoll Rand, Broadcrown, JF, Jungheinrich, Clark, Optimess, LG, Schaeff, SDMO, Sole, TCM, Technogen, Toro,triton, MAM, Massey Ferguson, Montana, Hanix, Hyundai,Nagano, Nissan, Venieri czy Volvo.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex