Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Świeca żarowa Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 świeca żarowa

Świeca żarowa do silnika Iseki E3AF1, który pracuje w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również inne części zamienne do silnika Iseki E3AF1 np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.

Świeca żarowa Isuzu 3AF1

Świeca żarowa silnika Isuzu 3AF1 dostępna od ręki.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

 

Czy wiesz, że…

Względy bezpieczeństwa ruchu drogowego wymagają sygnalizacji działa­nia kierunkowskazów, włączania świateł pozycyjnych i drogowych; kon­trolowania prędkości pojazdu. Stała kontrola temperatury silnika, ciśnienia oleju,, pracy układu zasila­nia energetycznego umożliwia prawidłową eksploatację samochodu. Inne urządzenia sygnalizacyjne i kontrolne mają, na celu przekazanie in­formacji o przebiegu pojazdu (licznik kilometrów), niewłaściwym stero­waniu pojazdem (lampki kontrolne hamulca ręcznego, urządzenia rozru­chowego), ilości paliwa w zbiorniku (wskaźnik lub lampka kontrolna).


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex