Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Świeca żarowa Iseki E3CD

Iseki E3CD świeca żarowa

Świeca żarowa do silnika Iseki E3CD, który pracuje w kosiarkach do trawy, koparkach, mini traktorkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również inne części zamienne do silnika Iseki E3CD np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

 

Czy wiesz, że…

Reflektor główny, przeznaczony do oświetlenia drogi, wytwarza kierun­kowy strumień świetlny. To podstawowe zadanie reflektora określa zasady jego budowy. Głównym zespołem jest element optyczny składający się z odbłyśnika, trwale połączonego (na ogół sklejonego) z szybą rozpraszającą, oraz żarówki zamocowanej za pomocą oprawki w odbłyśniku. Odbłyśnik o kształcie paraboli obrotowej (w reflektorach prostokąt­nych wycinek paraboloidy) jest wytłoczony z blachy stalowej. Wewnę­trzna część odbłyśnika jest pokryta warstwą aluminium, która tworzy po­wierzchnię o dużym współczynniku odbicia promieni świetlnych. W wierzchołku paranoidalnego odbłyśnika jest otwór do osadzenia żarów­ki. Żarówka jest osadzona w ściśle określonym położeniu w stosunku do odbłyśnika i szyby rozpraszającej.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex