Strona Główna » Schaeff » Świeca żarowa Schaeff

Schaeff świeca żarowa

Świeca żarowa do silników Mitsubishi, Perkins, Deutz, z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff.

Oprócz świec żarowych sprzedajemy również części zamienne do silnika Mitsubishi, Perkins, Deutz, z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, uszczelniacze i uszczelki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Chcąc zmierzyć jednym z takich woltomierzy napięcie zmienne, np. jego wartość średnia lub skuteczną, należy na wejściu woltomierza zastosować przetwornik napięcia zmiennego na siało. Najczęściej stosowany jest przetwornik operacyjny, w którym półprzewodnikowe diody prostujące są umieszczone w pętli sprzężenia zwrotnego wzmacniacza operacyjnego, dzięki czemu uzyskuje się poprawę liniowości i stabilności, prostowania. Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzężenia zwrotnego można uzyskać taki stan, w którym dla dość szerokiego zakresu częstotliwości, napięcie wyjściowe przetwornika i mierzona wartość skuteczna będą sobie równe. Umożliwia to bezpośredni pomiar wartości skutecznej napięcia zmiennego woltomierzem cyfrowym.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex