Strona Główna » Aixam » AIXAM 400 Kubota części zamienne » Termostat AIXAM 400 Kubota

Termostat Kubota 400 AIXAM

Termostat silnika Kubota 400, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

W ofercie termostat silnika Kubota 400 oraz wszystkie części zamienne do silników Kubota w pełnym asortymencie.

Termostat to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

AIXAM 400 Kubota termostat

AIXAM 400 Kubota termostat dostępny od ręki.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć termostat silnika Kubota 400, a także inne części np.: głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp. do silników tej marki.

Skontaktuj się z nami chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

 

Czy wiesz, że…

Zgodnie z normą TGL 13393 pojedyncze części są: „przedmiotami geometrycznie określonymi, które powstają przez przeróbkę lub obróbkę materiału bez dołączenia większej liczby części”. Odpowiednio do tej definicji, do pojedynczych części zaliczają się również takie przedmioty, które powstają przez połączenie różnych miejsc tej samej bryły, np. spawany pierścień. Skoro jednak zostanie połączone wiele części, również w przypadku gdy zostaną połączone nierozłącznie, to powstałego w ten sposób przedmiotu nie można określić jako pojedynczą część. W ten sposób, np. spawany korpus łożyska, wypraskę z tworzywa z zatopionymi lub wciśniętymi częściami metalowymi, śrubę z połączonymi elementami zabezpieczającymi przed zgubieniem nie można nazwać pojedynczymi częściami, lecz zespołami, chociaż bardzo prostymi.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex