Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Termostat Iseki E3CF

Iseki E3CF termostat  

Termostat silnika Iseki E3CF, który pracuje w maszynach budowlanych, rolniczych, ogrodowych, mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy i koparkach.

Termostat to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3CF dostępne od ręki.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.


Czy wiesz, że…

Wyłącznik jest w stanie załączenia przy braku nacisku na popychacz. Po wciśnięciu popychacza następuje rozwarcie styków, jednocześnie zostaje napięta sprężyna powrotna. Wyłącznik jest wkręcony w tylnej pokrywie skrzynki biegów; popychacz jest sterowany ramieniem dźwigni włącza­jącej bieg wsteczny. Wyłącznik ten pomiędzy podstawą a korpusem ma zaciśniętą przeponę w celu uniemożliwienia ewentualnych przecieków oleju ze skrzyni biegów; ma też wyprowadzone płaskie końcówki (konektorowe) do połączenia z in­stalacją. Jest wyrobem nierozbieralnym. W samochodzie Polski FIAT 132P wyłącznik jest zamontowany również w pokrywie skrzynki biegów. Pozostałe samochody Polski FIAT nie są wyposażone w lampy cofania.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex