Strona Główna » Nanni » Termostat Nanni

NANNI termostat

Termostat silnika Kubota, z morskich jednostek marynistycznych marki Nanni. Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Nanni dostępne od ręki.

Termostat to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz że…

W celu umożliwienia przejścia fali ultradźwiękowej od czujnika do przed styku czujnika z elementom badanym muszą być szczelnie wypełnione płynem kontaktowym stosowane są w tym celu oleje maszynowe (powierzchnie gładkie, szlifowane), oleje kompresorowe (powierzchnie szorstkie, źle obrobione) lub woda, wtedy gdy zarówno element jak i czujniki są zanurzone (powierzchnie wybitnie nierówne).

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex