Strona Główna » Schaeff » Termostat Schaeff

SCHAEFF termostat

Termostat silnika Mitsubishi, Perkins, Deutz, z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff.

Termostat to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

 

Czy wiesz że…

Z cyfrowym pomiarem częstotliwości wiąże się cyfrowy pomiar czasu, a ściślej pomiar interwału czasowego między dwoma momentami określonymi za pomocą dwóch kolejnych impulsów elektrycznych. Impulsy takie mogą pochodzić np. od początku i końca badanego zjawiska, którego czas trwania należy zmierzyć.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex