Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Tłoki Carrier KUBOTA CT 4.114

Tłoki i sworznie KUBOTA CT 4.114 CARRIER

Tłoki i sworznie do silnika KUBOTA CT 4.114 CARRIER , który pracuje w agregatach chłodniczych. Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków, pierścieni KUBOTA 4.114 CARRIER .

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika KUBOTA 4.114 CARRIER.

 

Czy wiesz że…

Zastosowanie maszyn, które owijają wyrób materiałem na opakowania jest uwarunkowane kształtem pakowanego przedmiotu. Najwygodniejsze są przedmioty o kształcie zbliżonym do graniasto słupa. Automaty takie są najczęściej stosowane do przepakowywania już zapakowanych wyrobów do pudełek kartonowych lub innych opakowań (np. żyletek w opakowania celofanowe). Są one stosowane przede wszystkim w przemyśle tytoniowym.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex