Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Tłoki Iseki E3CD

Iseki E3CD tłoki

Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji. Tłoki, sworznie silnika Iseki E3CD z koparek, kosiarek do trawy, ciągników, mini traktorków, sprzętu rolniczego i ogrodowego oraz maszyn budowlanych.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków Iseki E3CD.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika Iseki E3CD.

Tłoki Iseki E3CD dostępne od ręki. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.


Czy wiesz, że...

Rozrusznik nie hamowany, zasilany napięciem 12 V nie powinien pobie­rać prądu większego od 65 A (bez zasilania wyłącznika elektromagne­tycznego)' a prędkość obrotowa wirnika powinna wynosić 5500 ± 500 obr/min. Pobór prądu przez wyłącznik elektromagnetyczny nie może przekraczać 33 A; rezystancja uzwojenia powinna wynosić 0,39 ±0,02. Po sprawdzeniu parametrów elektrycznych należy sprawdzić wielkości mechaniczne rozrusznika.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex