Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Tłoki Iseki E3CF

Iseki E3CF tłoki

Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika Iseki E3CF, w zależności od wersji. Tłoki, sworznie silnika Iseki E3CF z koparek, kosiarek do trawy, ciągników, mini traktorków, sprzętu rolniczego i ogrodowego oraz maszyn budowlanych.

Oferujemy wszystkie rodzaje tłoków Iseki E3CF.

Posiadamy wszystkie części do układu tłokowo-korbowego silnika Iseki E3CF.

Tłoki Iseki E3CF dostępne od ręki. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że...

W samochodach Polski FIAT 127P i 128P wyłączniki przyciskowe są za­montowane przy drzwiach do włączania lampy oświetlenia wnętrza. W samochodzie Zastawa 1100P wyłączniki przyciskowe są stosowane do włączania: lamp oświetlenia wnętrza; zamontowane są przy drzwiach przednich; oświetlenia silnika; przycisk zostaje zwolniony przez maskę. W samochodzie Polski FIAT 132P wyłączniki przyciskowe są stosowane do włączania: lamp oświetlenia wnętrza; zamontowane są przy drzwiach przednich; oświetlenia schowka; lampki kontrolnej włączonego ssania; lampki kontrolnej włączonego hamulca ręcznego. W samochodzie Polonez wyłączniki przyciskowe są stosowane do włączania: lamp oświetlenia wnętrza; zamontowane są w słupkach przy każdych drzwiach; lampy oświetlenia schowka; lampki kontrolnej włączonego ssania; lampki kontrolnej hamulca ręcznego. Skrzynki bezpiecznikowe są umieszczone: w samochodzie Polski FIAT 126P pod pokrywą bagażnika z lewej strony w samochodzie Polski FIAT 127P.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex