Strona Główna » Vetus » Tłoki, pierścienie Vetus

Pierścienie, tłoki Vetus

Tłoki i sworznie oraz pierścienie do silnika Mitsubishi, z morskich jednostek marynistycznych marki Vetus.

Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Vetus dostępne od ręki. Dostępne tłoki nominalne i nadwymiarowe lub tuleje silnika, w zależności od wersji.

 

Czy wiesz że…

Pomiary parametrów drgań mechanicznych sprowadzają się do pomiaru czterech zasadniczych wielkości: drogi w ruchu drgającym, prędkości, przyspieszenia i ewentualnie częstotliwości drgań (przy przebiegach niesinusoidalnych - częstotliwości drgania podstawowego). Pomiary tych parametrów mogą hyc wykonywane różnymi przetwornikami, przy użyciu dwóch różnych metod - metody pomiarów względnych i metody pomiarów bezwzględnych. Pomiary względne polegają na takim doborze warunków pomiaru i typu przetwornika pomiarowego, aby był możliwy np. pomiar wychylenia (drogi) badanego elementu względem układu odniesienia, uważanego za nieruchomy. IW metodzie tej stosowane są najczęściej przetworniki indukcyjnościowe i pojemnościowe, a niekiedy-- indukcyjne (dynamiczne).


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex