Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Uszczelka głowicy Iseki E3CF

Iseki E3CF uszczelka głowicy

Oprócz uszczelki pod głowicę, zestawy uszczelek silnika Iseki E3CF posiadamy również inne uszczelki: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

Uszczelka głowicy silnika Iseki E3CF, który znalazł zastosowanie w koparkach, kosiarkach do trawy, ciągnikach, koparkach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych dostępna od ręki.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat części zamiennych.

 

Czy wiesz, że…

W skrzynce bezpiecznikowej są umieszczone bezpieczniki topikowe, za­bezpieczające poszczególne odbiorniki. Skrzynka bezpiecznikowa spełnia zatem również funkcje rozdzielcze dla instalacji elektrycznej pojazdu. Składa się z izolacyjnej podstawy, na której są zamocowane odpowiednio ukształtowane płaskowniki ze sprężystej blachy mosiężnej, tworzące gniazda bezpieczników; zakryta jest pokrywą, mocowaną do podstawy za pomocą zatrzasków. Przyłącza przewodów w postaci złączy konektorowych znajdują się od spodu podstawy w samochodzie Polski FIAT 132P pod deską rozdzielczą z prawej strony, w samochodzie Polonez w schowku na desce rozdzielczej. Na pokrywie są oznaczone gniazda poszczególnych bezpieczników literami i cyframi.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex