Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CD » Uszczelki Iseki E3CD

Iseki E3CD uszczelki

Uszczelka głowicy, komplet uszczelek silnika Iseki E3CD, który znalazł zastosowanie w mini traktorach, ciągnikach, koparkach, kosiarkach do trawy, sprzęcie rolniczym, ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Oprócz pełnych zestawów uszczelek do silnika Iseki E3CD oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektorów, uszczelniacze zaworowe.

  • Iseki E3CDT
  • Iseki E3CD-G

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat silnika Iseki E3CD.

 

Czy wiesz, że…

W tarczę łożyskową jest wciśnięta tulejka łożyskowa, w której obraca się wał wirnika. Druga strona stojana jest zamknięta głowicą z elek­tromagnesem włączającym. W głowicę jest wciśnięta tulejka łożyskowa, w której jest ułożyskowany drugi koniec wału wirnika. Ze względu na duże naciski oraz bardzo krótkie okresy korzystania z rozrusznika, jego wirnik jest ułożyskowany w łożyskach ślizgowych. Głowica służy również do zamocowania rozrusznika w silniku samocho­du. Głowica stojana i tarcza są ściągnięte długimi śrubami. Wyłącznik elektromagnetyczny składa się z obudowy, w której jest umieszczone uzwojenie 20. Wewnątrz uzwojenia jest umieszczony ruchomy rdzeń, wykonany z materiału o dużej przenikalności magnetycz­nej. Rdzeń jest zakończony cięgłem. W celu zapewnienia powrotu rdzenia do pozycji wyjściowej, umieszczona jest na nim sprężynka powrotna. W czasie ruchu rdzeń naciska na trzpień. Na trzpieniu jest zamocowa­na zwora miedziana, która zwiera styki główne. Wyłącznik elektro­magnetyczny jest przykręcony śrubami do głowicy rozrusznika. Ruch rdzenia wyłącznika jest przenoszony na zębnik rozrusznika za po­mocą dźwigni, zamocowanej przegubowo w głowicy.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex