Strona Główna » Doosan » Uszczelki silnika Daewoo Doosan

Uszczelki silnika Daewoo Doosan

W ofercie wszystkie uszczelki silnika (w tym uszczelki: kolektorów, głowicy, tłumika, klawiatury, wału korbowego, termostatu, zaworowe i miski olejowej) do przemysłowych jednostek napędowych marki Daewoo Doosan montowanych w wielu maszynach przemysłowych i budowlanych producentów z całego świata.
 
Sprzedajemy także wszystkie pozostałe części zamienne i komponenta silnikowe do przemysłowych silników Doosan Daewoo oraz zajmujemy się również ich serwisem, remontem i naprawą.
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex