Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Uszczelniacz wału Carrier KUBOTA CT...

KUBOTA CT 4.114 CARRIER  uszczelniacz wału

Uszczelniacze wału korbowego do silnika KUBOTA CT 4.114 CARRIER  z agregatów chłodniczych.

Uszczelniacze wału korbowego KUBOTA 4114 CARRIER  tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).

W ofercie wszystkie rodzaje uszczelniaczy wału korbowego do silnika KUBOTA 4.114 CARRIER. Wszystkie wersje simeringów dostępne od ręki, u nas na magazynie.

 

Posiadamy wszystkie części zamienne do silnika KUBOTA CT 4.114 CARRIER.

 

Czy wiesz że…

Do najczęściej stosowanych elementów wejściowych należą: bezkontaktowy podajnik położenia z wyjściem dwuwartościowym, który może być Wykorzystany do bezpośredniego sterowania układów samoczynnie działających, miniaturowy foto przekaźnik tranzystorowy ze źródłem światła i optycznym nastawnikiem, przeznaczony do kontroli położenia przedmiotów, kontroli napełnienia zasobników, liczenia części itp. czujnik przelotowy, stosowany do liczenia przedmiotów metalowych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex