Strona Główna » Cummins » Cummins QSL8.9, QSL9 części » Uszczelniacz wału Cummins QSL8.9, QSL9

Uszczelniacz wału Cummins QSL8.9, QSL9

Uszczelniacz wału silnika Cummins QSL8.9, Cummins QSL9 z maszyn rolniczych oraz budowlanych.

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas: simering tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego) do silników Cummins QSL8.9, Cummins QSL9.

Oprócz uszczelniaczy wału korbowego do silnika Cummins QSL8.9, Cummins QSL9 sprzedajemy także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników:

  • Cummins QLS 8.9
  • Cummins QLS 9
  • Cummins QSL9-G3
  • Cummins QSL9-G5
  • Cummins QSL9-G7
  • Cummins QSL8.9-C360
  • Cummins QSL8.9-C340
  • Cummins QSL8.9-C325
  • Cummins QSL8.9-C300
  • Cummins QSL8.9-C295
  • Cummins QSL8.9-C280
  • Cummins QSL8.9-C260
  • Cummins QSL8.9-C240
  • Cummins QSL8.9-C220

Uszczelniacz wału Cummins QSL8.9, QSL9 dostępny od ręki.

W razie pytań skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.



Czy wiesz, że…

Używanie niewłaściwych przyrządów pomiarowych i narzędzi było już wielokrotnie przyczyną nieszczęśliwych wypadków. W rozdziale niniejszym zestawiono niezbędne przyrządy pomiarowe i narzędzia, opatrzony. W celu zmierzenianapięcia posługujemy się zwykle woltomierzem, lecz aby sprawdzićtylko obecność napięcia, np. na tablicy z bezpiecznikami, używa się wskaźników neonowych lub żarówkowych. Niestety, jak wykazała analiza, ponad 25% wypadków porażenia prądem elektrycznym i poparzenia lukiem elektrycznym1było spowodowanych stosowaniem przez elektryków- -konserwatorów niewłaściwie wykonanych wskaźników. Posługują się oni często wskaźnikami wykonanymi ze zwykłej oprawki i dwóch kawałków przewodów oraz żarówki o mocy nawet 100 W. Nieosłonięta żarówka lub uszkodzona izolacja przewodów jest częstą przyczyną wypadków. W związku z tym Ministerstwo Górnictwa i Energetyki ustaliło, że wskaźniki żarówkowe, stosowane w urządzeniach niskiego napięcia prądu przemiennego i stałego powinny odpowiadać następującym warunkom: żarówka powinna mieć osłonę z materiału izolacyjnego, z otworami do obserwowania świecenia, moc żarówki nie może przekraczać 15 W, a giętkie przewody oponowe powinny być zakończone stykami metalowymi ze sztywnymi uchwytami z materiału izolacyjnego. Pomiary napięć najwygodniej jest przeprowadzać woltomierzem typu KM5 w obwodach prądu stałego i przemiennego do 600 V. Również wygodne są mierniki uniwersalne, np. typu UM-4, produkcji krajowej. Mają one wystarczająco szeroki zakres pomiarowy zarówno dla napięć stałych, jak i przemiennych. Ponadto mają dużą rezystancję wewnętrzną, niezbędną przy niektórych pomiarach. Przełącznik umożliwia szybki dobór najkorzystniejszego zakresu. Wskazane jest rozpoczynanie pomiaru zawsze od wyższego zakresu pomiarowego i przełączanie (pod napięciem) na niższy zakres w trakcie pomiaru. Chroni to przyrząd przed przeciążeniem i uszkodzeniem.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex