Strona Główna » Mitsubishi » Silnik Mitsubishi 6D16 » Uszczelniacz wału Mitsubishi 6D16

Uszczelniacz wału Mitsubishi 6D16

Uszczelniacz wału silnika Mitsubishi 6D16, Mitsubishi 6D16-T, Mitsubishi 6D16-TC z koparek hydraulicznych, dźwigów, żurawi, generatorów i agregatów.

Silniki Mitsubishi 6D16 znalazły zastosowanie w takich maszynach jak:

  • Furukawa FL 270i
  • Mitsubishi LD700
  • Ahlmann AS10\S
  • KOBELCO SK220 MkV Super
  • KOBELCO SK220LC MkV Super
  • KOBELCO SK330 Mk VI Super

Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas: simering tył (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego) do silników Mitsubishi 6D16.

Oprócz uszczelniaczy wału korbowego do silnika Mitsubishi 6D16 sprzedajemy także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje.

Uszczelniacz wału Mitsubishi 6D16 dostępny od ręki.

W razie pytań skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Czy wiesz, że…

Właściwą jakość wody słodkiej produkowanej w okrętowych instalacjach destylacyjnych uzyskuje się poprzez: niedopuszczenie do zjawiska pienienia się wody w wy parowniku, które jak wiadomo pogarsza zawsze jakość uzyskiwanego destylatu. Zjawisko to powstaje zawsze w przypadku intensywniejszego odparowania, którego przyczyną może być zarówno wzrost temperatury czynnika grzewczego jak i spadek ciśnienia w wyparowniku, wyłączanie destylarki z pracy, w przypadkach gdy statek znajduje się w pobliżu portów, ujść rzek oraz brzegów, ze względu na możliwość wystąpienia w wodzie morskiej zanieczyszczeń zwiększających jej skłonność do pienienia się, utrzymywanie właściwego dla danego typu destylarki stosunku ilości odprowadzanej solanki do ilości wody zasilającej wyparownik. Przy zasilaniu wyparownika wodą morską o zwiększonym zasoleniu należy zwiększyć ilość odprowadzanej solanki, aby nie dopuścić do nadmiernego wzrostu stężenia soli w wodzie wypełniającej wyparownik, ciągłą kontrolę zawartości soli w wyprodukowanym destylacie. W przypadku stwierdzenia złej jakości wyprodukowanej wody skierowuje się ją za burtę. Zasolenie destylatu uzyskiwanego z destylarek próżniowych nie powinno przekraczać 2-4 mg Cl-/1. Kontrolę zasolenia wody przeprowadza się najwygodniej, gdy destylarka jest wyposażona w solomierz alarmujący obsługę o przekroczeniu dopuszczalnego zasolenia destylatu i który najczęściej uruchamia w takim przypadku zawór magnetyczny, umożliwiając odpływ produkowanej wody.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex