Strona Główna » Vetus

Serwis silników morskich

Serwis i remont silników morskich wszytskich marek, m.in. VETUS, Mitsubishi VETUS, NANNI, CATERPILLAR CAT i wielu innych.

W ofercie także regeneracja układów wtryskowych silników Vetus. Oferujemy ponadto pełen wachlarz części silnikowych zamiennych oraz osprzęt silnika, m.in.: tłoki, pierścienie, zestawy uszczelek i pojedyncze uszczelki silnika, panewki korbowodowe i główne, czujniki, termostaty, świece żarowe, końcówki wtrysków, wtryskiwacze, rozruszniki, alternatory.

Ponadto oferujemy ogólne remonty pozostałych silników z jednostek pływających i maszyn różnego typu.

Posiadamy także mobilny serwis z wykwalifikowana grupą serwisową. Na wszystkie wykonane prace remontowe udzielamy pisemnych gwarancji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym działem serwisowym.

Vetus to ogólnoświatowy dostawca i silników do sprzętu marynistycznego. Jednostki napędowe tej marki znane są ze swojej bardzo dobrej jakości oraz wysokiej mocy. Są niezwykle ekonomicznymi silnikami, a także bardzo wydajnymi.

Silniki te znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych. Z wielkim powodzeniem służyły one m.in. organizatorom w transporcie gości podczas niedawnych Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex