Strona Główna » Aixam » AIXAM 500 Kubota części zamienne » Wał korbowy AIXAM 500 Kubota

Wał korbowy Kubota 500 AIXAM

Wał korbowy silnika Kubota 500, który pracuje w pojazdach AIXAM microcar.

Wszystkie części zamienne do silnika Kubota 500 dostępne od ręki.

Oprócz wałów korbowych do silnika marki Kubota sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

AIXAM 500 Kubota wał korbowy

AIXAM 500 Kubota wał korbowy dostępny od ręki.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.


 

Czy wiesz, że…

Olbrzymi wzrost ilości wyrobów przy równoczesnym spadku liczby, potrzebnych robotników, prowadzi do następujących kierunków działania. Produkcja złożonych wyrobów determinuje wzrost ponad zakładowego podziału prący w formie specjalizacji i kooperacji. Wynikiem tego jest dążenie do tworzenia specjalizowanych zakładów wytwarzających części i zakładów montażowych.Dla prostych wyrobów „zaznacza się łączenie procesu wytwórczego z montażowym. Takie scalanie procesów ma tylko wówczas uzasadnienie, gdy z przyczyn technologicznych wytwarzanie wyrobu nie wymaga podziału pracy i gdy wskutek niewielkich czasów wytwarzania charakteryzuje się krótkimi cyklami wytwórczymi. W warunkach wzmożonej automatyzacji wytwarzania występują tutaj ekonomicznie uzasadnione możliwości wprowadzania usprawnień.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyższej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.


copyright © Kumatex