Strona Główna » Carrier » Części Carrier KUBOTA CT 4.114 » Wał korbowy Carrier KUBOTA CT 4.114

KUBOTA CT 4.114 CARRIER  wał korbowy

Wał korbowy silnika Kubota CT 4.114 Carrier, który znalazł zastosowanie w agregatach chłodniczych.

Wszystkie wały korbowe do silnika KUBOTA 4114 CARRIER  dostępne od ręki, z naszego magazynu w Polsce.

Oprócz wałów korbowych do silnika KUBOTA CT 4.114 CARRIER  sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Technika pakowania rozwija się w ostatnim czasie bardzo intensywnie. Głównym czynnikiem są tu aspekty wynikające z walki konkurencyjnej między kapitalistycznymi monopolami o zdobycie rynków zbytu dla artykułów użytkowych. Do rozwoju techniki pakowania przyczynia się również w znacznym stopniu pojawienie się nowych materiałów na opakowania, głównie tworzyw sztucznych. Tempo rozwoju automatyzacji pakowania wyrobów przemysłu maszynowego jest, rzecz jasna, znacznie wolniejsze, ponieważ tylko nieznaczny ich procent jest przeznaczony do użytku masowego. Większość elementów produkowanych masowo, dla których automatyzacja jest ekonomicznie opłacalna, jest przeznaczona do dalszego przetwarzania w innych przedsiębiorstwach. W związku z tym, inne też są wymagania w odniesieniu do sposobu ich pakowania.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex