Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3CF » Wał korbowy Iseki E3CF

Iseki E3CF wał korbowy

Wał korbowy silnika Iseki E3CF, który pracuje w koparkach, kosiarkach do trawy, mini koparkach, ciągnikach, sprzęcie rolniczym i ogrodowym oraz maszynach budowlanych.

Oprócz wałów korbowych do silnika Iseki E3CF sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz, że…

Pompka spryskiwacza jest uruchamiana po pociągnięciu dźwigni wyłącznika w kierunku koła kierownicy. Zwierane są wówczas styki m, t, przez które napięcie zostaje doprowadzone do silnika spryskiwacza. Praca programowana odbywa się po włączeniu wyłącznika klawiszowego (zwarte styki V, Horaz D, U),przy dźwigni wyłącznika wycieraczki położeniu środkowym (zwarte styki m, noraz l,o). Napięcie jest doprowa­dzone do zacisku Rprogramatora. Pod wpływem impulsu sterującego następuje chwilowe połączenie zacis­ków Roraz Aprzy jednoczesnym rozłączeniu zacisków ABoraz .W wyniku tego napięcie jest doprowadzone do silnika przez zwarte sty­ki l, oraz zwarte styki U, D.Po ustaniu sygnału sterującego następuje rozłączenie zacisków Roraz Aprzy jednoczesnym połączeniu zacisków ABoraz G. Jednak silnik jest w dalszym ciągu zasilany przez zwarte górne styki wyłącznika krańcowego. Wyłączenie i wyhamowanie silnika nastąpi po zwarciu dolnych styków wyłącznika krańcowego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex