Strona Główna » Schaeff » Wał korbowy Schaeff

Schaeff wał korbowy

Wał korbowy silników Mitsubishi, Perkins, Deutz, z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff.

Oprócz wałów korbowych do silników Mitsubishi, Perkins, Deutz, z maszyn rolniczych ładowarek kołowych oraz innych maszyn ogrodniczych, rolniczych marki Schaeff sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Oscyloskop pomiarowy stanowi najczęściej spotykany elektroniczny przyrząd pomiarowy. Napięcie zmienne, którego przebieg chcemy zbadać, zaobserwować lub sfotografować jest doprowadzone - zazwyczaj przez wzmacniacz do płytek odchylenia pionowego (Y) lampy oscyloskopowej. Do płytek odchylenia poziomego (X) tej lampy jest doprowadzone napięcie z liniowego generatora podstawy czasu, czyli generatora wytwarzającego tzw. napięcie rozciągu linearnego, zmieniając się liniowo w czasie. W wyniku jednoczesnego oddziaływania tych: dwóch napięć na strumień elektronów w lampie, na jej ekranie pojawia się obraz przebiegu napięcia badanego w funkcji czasu. Aby otrzymać nieruchomy obraz na ekranie, częstotliwość generatora podstawy czasu musi być równa częstotliwości przebiegu badanego albo leż musi stanowić jej całkowitą wielokrotność lub podwielokrotność.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex