Strona Główna » Iseki » Części Iseki E3AF1 » Wtryskiwacze Iseki E3AF1

Iseki E3AF1 końcówki wtryskiwaczy

Elementy układu wtryskowego silnika Iseki E3AF1, który pracuje w mini traktorkach, ciągnikach, kosiarkach do trawy, koparkach, maszynach rolniczych i ogrodowych oraz maszynach budowlanych.

Wszystkie części zamienne do silnika Iseki E3AF1 dostępne od ręki.

Wtryskiwacze Isuzu 3AF1

Pompy wtryskowe, wtryskiwacze, końcówki wtrysku do maszyn marki Isuzu 3AF1-  nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz, że…

Wskaźnik jest zabudowany na tablicy rozdzielczej w zestawie wskaźni­ków. Czujnik jest wkręcony w obudowę termostatu lub inny element sil­nika, gdzie styka się z nagrzanym płynem układu chłodzenia. Jeden ko­niec termistora jest połączony z masą, a drugi wyprowadzony na zewnątrz , w postaci końcówki płaskiej konektorowej. Wskaźnik i czujnik są elementami zamiennymi i nie ma potrzeby wymia­ny obu tych elementów, jeśli tylko jeden z nich zostanie uszkodzony. Zarówno wskaźnik, jak i czujnik są nierozbieralne i nienaprawialne. Podczas pracy silnika należy prowadzić stałą kontrolę jego temperatury. Niedopuszczalna jest jazda przy przekroczeniu maksymalnej granicy tem­peratury. Szkodliwa dla silnika jest również. zbyt niska temperatura. W obu przypadkach należy ustalić przyczynę niewłaściwego działania układu chłodzenia. Przyczyną niewłaściwych wskazań mogą być również uszkodzenia układu kontrolnego.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 

 


copyright © Kumatex