Strona Główna » Nanni » Wtryskiwacze Nanni

Końcówki wtryskiwaczy i pompa wtryskowa Nanni

Wszystkie elementy układu wtryskowego silnika Kubota, z morskich jednostek marynistycznych marki Nanni. Wszystkie części zamienne do napędowych jednostek marynistycznych Nanni dostępne od ręki.

Pompy wtryskowe, wtryskiwacze, końcówki wtrysku do maszyn marki Nanni -  nowe i regenerowane.

Zapytaj również o możliwość regeneracji swoich wtryskiwaczy lub pompy wtryskowej.

 

Czy wiesz że…

Wykrywanie wad (nieciągłości) wyrobów z materiałów ferromagnetycznych (głównie stalowych ) może być oparte na zasadzie wykorzystania tzw. rozproszonego pola magnetycznego zarówno stałego jak i zmiennego oraz na zasadzie prądów wirowych. Ta ostatnia metoda stosowana jest również niekiedy do wykrywania wad w wyrobach z materiałów niemagnetycznych.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex