Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 głowica

Yanmar 2QM15, 2QM20 głowica

Głowica, zawory głowicy, uszczelniacze zaworowe silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Głowica, gumki uszczelniające lub uszczelniacze zaworowe wszystkich wersji silnika Yanmar 2QM15, 2QM20.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Glebogryzarki ciężkie pracują tylko współbieżnie. Do zmiany liczby obrotów wirnika stosuje się dodatkowe koła zębate wymienne. Uzupełniający element regulacyjny stanowi osłona bębna roboczego, której opuszczenie wpływa na lepsze rozdrobnienie gleby. W wale roboczym glebogryzarki są umieszczone sprzęgła elastyczne.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex