Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 korbowód

Korbowód Yanmar 2QM15, 2QM20

Korbowód silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H, który pracuje w jachtach, łodziach, barkach i kutrach na całym świecieoraz jako silniki zmarynizowane.

Yanmar 2QM15, 2QM20 tulejka korbowodu

Tulejka korbowodowa do Yanmar 2QM15, 2QM20

Tulejki korbowodowe do silników Yanmar 2QM15, 2QM20 i innych

Zapytaj również o panewki do tego korbowodu.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Pługofrezarki wykonują jednocześnie pracę pługów i glebogryzarek. Korpusy Pługofrezarki odwracają skibę, a dodatkowe wirniki kruszą ją i wyrównują. Pługofrezarkę łączy się z ciągnikiem tak samo jak pług zawieszany. W analogiczny sposób reguluje się też jej pracę. Pługofrezarka otrzymuje napęd od wału odbioru mocy ciągnika. Zależnie od układu kół pasowych w plugofrezarce można uzyskać dwie różne prędkości obrotowe jej wirników, co wpływa na jakość kruszenia gleby.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex