Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 panewki

Yanmar 2QM15, 2QM20 panewki wału

Panewki wału korbowego, panewki korbowe, główne i pierścienie oporowe wału korbowego silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

UWAGA! Do wszystkich modeli silników Yanmar 2QM15, 2QM20 mamy nie tylko panewki w wymiarze nominalnym, ale również panewki nadwymiarowe (tym samym istnieje możliwość wykonania szlifu uszkodzonego wału Yanmar 2QM15, 2QM20).

Zadzwoń lub napisz, by uzyskać więcej informacji.

  • Panewki korbowodowe
  • Panewki główne 
  • Pierścienie oporowe
  • Księżyce wału korbowego (pół księżyce oporowe) wszystkie wersje)

 

Czy wiesz że…

Zęby sprężyste są wykonane w całości ze specjalnej stali (sprężynowej) i zakończone dwustronną redliczką lub gęsiostópką. W górnej swej części, a rzadziej w całości, są zaopatrzone w podwójną sprężynę. Nadają się dobrze do zwalczania perzu. Wadą ich jest jednak zmienna głębokość działania i nadmierne rozpylanie gleby. Zęby półsztywne mają tylko na pewnej swej części krótką, stosunkowo sztywną sprężynę, a dalszą część stanowi zupełnie sztywny trzonek. Zakończone są one gęsio- stopką.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex