Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 pierścienie

Pierścienie silnika Yanmar 2QM15, 2QM20

Pierścienie tłokowe silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do Yanmar 2QM15, 2QM20, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

Zęby sztywne mają również gęsiostópkę przymocowaną do sztywnego trzonka. Zęby te są zaopatrzone w bezpiecznik zapobiegający zwężaniu się ich w razie trafienia na kamień w glebie. Niekiedy są używane bezpieczniki sprężynowe. Czasami stosuje się zabezpieczenie przez kołek mocujący ząb do jego obsady. W naszych warunkach stosuje się tylko kultywatory zawieszane. Mają one mechanizmy regulacyjne podobne jak w pługach, oprócz osi wykorbionej i mechanizmów do regulacji szerokości roboczej. Przy zmianie szerokości roboczej zdejmuje się część zębów kultywatora. Kultywatory zawieszane mają często urządzenia do agregatowania ich łącznie z bronami zawieszanymi lub wałami strunowymi.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 

 


copyright © Kumatex