Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 pompa paliwa

Yanmar 2QM15, 2QM20 pompa wtryskowa

Pompa paliwa, pompa wysokiego ciśnienia, pompa wtryskowa silnika Yanmar 2QM15, 2QM20, 2QM20H, który pracuje zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że…

Wały pierścieniowe dzieli się z kolei na wały z pierścieniami gładkimi o klinowym przekroju, waty z pierścieniami uzębionymi oraz wały kombinowane. Rozróżnia się wały z pierścieniami gładkimi, działające powierzchniowo, i wały z pierścieniami gładkimi, działające wgłębnie. Wały z pierścieniami uzębionymi działają bardzo intensywnie na glebę - kruszą ją i rozdrabniają. Należy je więc stosować bardzo ostrożnie, aby nic niszczyły struktury gleby. Wały kombinowane mają zarówno pierścienie gładkie, jak i uzębione. Budowa taka ma na celu przeciwdziałanie oblepianiu się wałów glebą w czasie pracy, a szczególnie walów z pierścieniami gładkimi.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex