Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 2QM15, 2QM20 » Yanmar 2QM15, 2QM20 termostat

YANMAR 2QM15, 2QM20 termostat

Termostat silnika YANMAR 2QM15, 2QM20, 2QM20H z marynistycznych jednostek napędowych, łodzi, statków.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 2QM15, 2QM20, które znalazły zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Skontaktuj się z nami by uzyskać więcej informacji.

 

Czy wiesz że…

Przy obrotach wirnika poszczególne noże przechodząc przez warstwę gleby odcinają jej kęsy, a płytki układają się w tym momencie wzdłuż łukowatej powierzchni cięcia noża. W ten sposób odcięty kęs gleby zostaje podchwycony przez płytki i przerzucony w nowe położenie, gdzie jest pozostawiony, ponieważ płytki prostują się wskutek swojej sprężystości. Wobec tego wierzchnia warstwa gleby zostaje przemieszczona w głąb i zajmuje położenie u dołu odwracanej skiby. Pług taki zapewnia więc uporządkowany obrót gleby, podobnie jak pług tradycyjny.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex