Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 cewka gaszenia

Cewka gaszenia silnika Yanmar 3JH40

Elektromagnes gaszenia, elektrozawór do pompy wtryskowej silnika Yanmar 3JH40, który pracuje w jachtach, łodziach, barkach i kutrach na całym świecie.

Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach przemysłowych, poprzez odcinanie dostępu paliwa w pompie wtryskowej.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 3JH40z marynistycznych jednostek napędowych.

 

Czy wiesz że…

Równolegle do tarczy jest umieszczona nieruchoma prowadnica w postaci łuku, znajdująca się w takiej odległości od środka tarczy, aby podczas jej obrotu dźwigienka pręta w odpowiednich chwilach była naciskana i odchylana na bok. Równocześnie z odchyleniem dźwigienki i obrotem pionowej części pręta odchyla się od łyżki jego zaciskający koniec (palec), a przyciśnięty dotychczas palcem do łyżki sadzeniak spada do kanału wylotowego. Odchylenie palca od łyżki trwa tak długo, aż rozpatrywana łyżka po zagłębieniu się w warstwę ziemniaków znajdujących się w dolnej części skrzyni zacznie podnosić się do góry. Wtedy to kończy się nacisk prowadnicy na dźwigienkę, a zaczerpnięty łyżką ziemniak zostaje do niej dociśnięty palcem.

 

Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © Kumatex