Strona Główna » Yanmar-silniki morskie » Części Yanmar 3JH40 » Yanmar 3JH40 filtry

Yanmar 3JH40 filtry silnika

Filtr paliwa, filtr oleju, filtr powietrza silnika Yanmar 3JH40, który znalazł zastosowanie zarówno w mniejszych jednostkach pływających, jak i tych większych.

Posiadamy wszystkie części zamienne do silników Yanmar 3JH40 z marynistycznych jednostek napędowych.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

 

Czy wiesz że…

W zależności od wielkości sadzeniaka rozmaita jest wartość kąta odchylenia palca dociskającego kłąb do łyżki, a tym samym rozmaity kąt odchylenia dźwigienki w przeciwnym kierunku. Im większy kąt odchylenia dźwigienki, z tym większym opóźnieniem spotyka się ona z krzywką, czyli tym później zostaje oswobodzony ziemniak. Drobne zatem sadzeniaki są później zwalniane z uchwytu aniżeli duże. W rezultacie otrzymuje się dość duże różnice odległości między sąsiednimi sadzeniakami w rzędzie, a więc występuje ten sam mankament co przy chwytakach łopatkowych.


Żadna część jak i całość treści zawartych na www.kumatex.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

 


copyright © Kumatex